ستاره گستر آذرخش

SGA GROUP

درباره ما

ستاره گستر آذرخش در شهریور ماه سال 1382 بر پایه یافته های علمی جدید وهمسو با نگرش جهانی در زمینه فروش و نصب گیت های فروشگاهی وسیستم های حفاظتی با هدف ایجاد امنیت بیشتر در فروشگاه ها تاسیس گردید و در طول چندین سال سابقه کاری خود توانست لقب کیفیت برتر را برای خود کسب نماید . 
ستاره گستر آذرخش با همکاری ، شراکت و هچنین داشتن نمایندگی انحصاری از مطرح ترین شرکتهای حفاظتی آمریکایی و اروپایی همچون Amersec چک و WG آمریکا، Nedap هلند و Shop Guard تحت لیسانس و با گرد هم آوردن گروه بزرگی از برجسته ترین متخصصان دوره دیده فنی و بازاریابی توانسته بالاترین سهم بازار داخلی و همچنین قسمتی از بازار خاورمیانه و کشورهای تازه استقلال یافته را به خود اختصاص دهد .
همکاری با هایپر مارکت های بزرگ و برندهای مطرح پوشاک ، ما را در راستای هدف خود برای ارائه خدمات بهتر برای جلب رضایت مشتریان استوارتر کرد . لذا کیفت را سر لوحه کار خود قرار دادیم و توانستیم با به کارگیری بالاترین و جدیدترین تکنولوژی گیت فروشگاهی و سیستم های امنیتی دنیا بهترین کیفیت را به مشتریان خود هدیه دهیم و آرامش خیال را به صورت صد در صد برای آنان فراهم سازیم . کلیه محصولات این شرکت با کیفیت بالا دارای استاندارد بین المللی ISO-9001 بوده، لذا تگ دزدگیر ستاره گستر دارای 10 سال گارانتی بی قید و شرط و برخی گیت ها ی فروشگاهی دارای 24 ماه گارانتی تعویض می باشد .

امتیازات گیت ستاره گستر آذرخش: داشتن گیت های مولتی فرکانس اعم از گیت AM و گیت RF ، همچنین تگ دزدگیر اعم از تگ RF و تگ AM ، لیبل ضد سرقت و هر گونه سیستم حفاظتی جزو تخصص های کار حرفه ای ستاره گستر آذرخش می باشد.

از ابتدای تاسیس ستاره گستر در سال 1382 ، ماموریت ما ، حمایت از مشتریان در به خدمت گرفتن آخرین فن آوری های سیستم های حفاظتی و ارتقاء آنان جهت جلوگیری از سرقت کالا و امنیت کامل در فروشگاه ها بوده است . “رضایت مشتریان” همواره اصلی ترین اولویت ما بوده و تلاش نموده ایم که بهترین و بالاترین کیفیت سیستم های حفاظتی را با حداقل سود در اختیار مشتریان قرار دهیم و با استفاده از راهکارهای مناسب ، بدنبال خلق ارزش و رعایت اصل هزینه و فایده برای مشتریان خود می باشیم

شما می توانید با رجوع به سایتهای www.amersec.com ، www.nedap.com و www.wgglobal.eu از صحت نمایندگی انحصاری این شرکت در ایران مطمئن شوید.