گیت فروشگاهی هایپرمارکت

گیت فروشگاهی هایپرمارکت

فهرست مطالب

بررسی گیت فروشگاهی هایپرمارکت

در مورد گیت فروشگاهی هایپرمارکت می توان گفت که  امروزه کسب و کار فروشگاه ها رونق زیادی پیدا کرده است. زیرا بسیاری از اقلام مصرفی روزمره و حتی کالاهای دیگری مانند انواع لوازم خانگی و برقی و … در یک مکان قرار گرفته است.

به همین دلیل کار خریداران برای تهیه‌ی مایحتاج خود را بسیار آسان کرده‌اند و باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های آنان شده‌اند و مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفته‌اند.

لذا وجود این حجم کالا در فروشگاه و همچنین متراژ فروشگاه ممکن است  پیامدهایی را به همراه داشته باشد که در نهایت نیاز به ایجاد تغییراتی در فروشگاه را ضروری سازند.

افزایش نیروی انسانی، ارتقای سیستم حسابداری و مهمتر از همه تقویت سیستم امنیتی فروشگاه به وسیله ی نصب دزدگیر هایپرمارکت و اقلام ضد سرقت کالا نمونه‌هایی از این تغییرات هستند.

ویژگی ها و نقش ها

  • دزدگیر هایپرمارکت بایستی به‌گونه‌ای باشد که بتواند به خوبی مانع از خروج ناخواسته‌ی اجناس داخل فروشگاه شود.
  • با توجه به وجود اقلام کوچک و بزرگ و همچنین گران قیمت در هایپرمارکت ها از یکطرف و وسعت فروشگاه از طرف دیگر نصب گیت دزدگیر یا همان آنتن دزدگیر هایپرمارکت ضروری است.
  • در اینصورت با چسباندن لیبل دزدگیر یا همان تگ های برچسبی در ابعاد گوناگون بر روی کالاها امنیت آنها را حفظ می کنیم و چنانچه کالایی به صورت خواسته یا ناخواسته بدون مجوز از فروشگاه خارج شود، گیت فروشگاهی از خروج آن با اعلام آژیر هشدار جلوگیری می کند.
  • در اینصورت نیروی امنیتی به سمت شخص رفته و اقدام به بازرسی فاکتور خرید و مطابقت آن با کالاها می کند.
  • وجود گیت فروشگاهی نه تنها دارای جنبه روانی بسیار موئر در جلوگیری از ارتکاب سرقت می شود بلکه امنیت کالا ها را به صورت صد در صد تضمین می کند.